Biurų Valymas

Biurų ValymasValyti namus yra sunku, o biurų valymas dažnai tampa dar sudėtingesne užduotimi. Žinoma, tik ne tuomet, kai kalbame apie profesionalus. Mūsų „Tvarkinga” komanda pasirūpins visomis biuro kertelėmis. Biurų valymą įsivaizduojame kaip kompleksinę paslaugą, kuri apima visas patalpas, įskaitant ir bendro naudojimo virtuvę, darbuotojų poilsio zonas ir kt.

Biuro valymas kartais sukelia įvairių poreikių, tad siūlome visą paslaugų spektrą:

  • Biuro valymas yra pagrindinė paslauga, apimanti pagrindines valymo užduotis. Galime iš anksto suderinti biuro valymo grafiką arba atvykti išvalyti patalpų pagal poreikį.
  • Biuro langų valymas yra svarbi švaros ir įvaizdžio dalis. Nors kiekvieno periodinio valymo metu biuro langų valymas nėra reikalingas, šios paslaugos komercinėse patalpose prireikia daug dažniau nei namuose. Skirkite pakankamai dėmesio savo biuro langams ir jie visada atrodys puikai.
  • Biuro valymas po statybų yra paslauga, skirta naujakuriams. Tai galimybė atsikelti į naudojimui visiškai paruoštas patalpas ir išvengti nemalonių statybinių dulkių bei smulkių šiukšlių, kurios dažnai neigiamai veikia ne tik mikroklimatą įmonėje, bet ir bendrą estetinį vaizdą, gadina ir braižo baldus. Patikėkite šią užduotį mums ir biuras bus visiškai švarus, paruoštas efektyviam darbui.
  • Biuro aplinkos priežiūra apima lauko erdves ir šalia biuro pastato esančią teritoriją. Mūsų komanda pasirūpins ne tik grindinio švara, bet ir augalais: jų priežiūra, o esant poreikiui, ir sodinimu bei derinimu.