Ortakių Valymas

Vėdinimo sistemos užsiteršia. Tinkamas vėdinimo sistemų valymas yra gyvybiškai svarbus dalykas. Valymas stabdo mikrobų dauginimasį, atkemša užsikimšusias problemines oro pralaidos vietas sistemoje ir pašalina dulkes, susikaupiančias iš ore sklandančių dalelių, įskaitant nešvarumus, žmogaus odos atplaišas, maisto alergenus, grybelio sporas ir įvairius teršalus, tokius kaip automobilių išmetamosios dujos.

Vėdinimo sistemos valymas ne tik leidžia sutaupyti komunalinių išlaidų, dažnai viršijančių paslaugos kainą, bet ir sumažina darbuotojų, lankytojų ar gyventojų sveikatos problemų ir nedarbingumo dienų riziką bei sumažina teršalų ir alergenų poveikį.

Greičiausiai esate sulaukę pasiūlymų dėl vėdinimo ortakių valymo ar ventiliacijos valymo, tačiau labai svarbu, kad būtų valomi visi vėdinimo sistemos komponentai, o ne tik ortakiai ir angos. Nešvarios atskiros dalys gali užteršti visą sistemą. Mes valome visą sistemą nuo pradžios iki galo, įskaitant ortakius, vožtuvus, riebalų gaudykles, gartraukius, priešgaisrines sklendes, filtrus, slopintuvus, ventiliatorius ir kitas dalis.