Paslaugos

Valymas„Tvarkinga” profesionalų komanda padės Jums visais buto valymo klausimais. Dirbame tam, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir švarūs.

Siūlome platų butų valymo paslaugų spektrą:

Pasirinkite paslaugą, kuri geriausiai atitinka Jūsų ir Jūsų buto poreikius. Patikėkite buto valymą mūsų komandai ir mes atskleisime, kokie mieli ir jaukūs gali būti Jūsų namai.

Biurų ValymasValyti namus yra sunku, o biurų valymas dažnai tampa dar sudėtingesne užduotimi. Žinoma, tik ne tuomet, kai kalbame apie profesionalus. Mūsų „Tvarkinga” komanda pasirūpins visomis biuro kertelėmis. Biurų valymą įsivaizduojame kaip kompleksinę paslaugą, kuri apima visas patalpas, įskaitant ir bendro naudojimo virtuvę, darbuotojų poilsio zonas ir kt.

Biuro valymas kartais sukelia įvairių poreikių, tad siūlome visą paslaugų spektrą:

ValymasKiekvienas namo šeimininkas žino, kiek daug namų valymas reikalauja pastangų. Mūsų namų valymas sujungia visą spektrą paslaugų, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti būtent tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius.

Daugiabučių ValymasDaugiabučių valymas apima įvairias paslaugųas, kurias kiekviena daugiabučio bendruomenė gali pasirinkti pagal savo poreikius:

Kartu su viso daugiabučio bendruomene pasirinkite „Tvarkinga” profesionalus. Greitas, operatyvus ir kokybiškas darbas palengvins Jūsų ir bendruomenės kasdienybę.

Valymas bei KainosMūsų švaros paslaugos yra skirtos įvairioms gyvenamosioms, komercinėms ir kitų paskirčių patalpoms. Pagrindinis švaros paslaugų paketas susideda iš vienkartinių ir periodinių valymų pagal grafiką, tačiau siūlome ir kitas paslaugas, kurių dažniausiai prireikia keletą kartų per metus. Šias paslaugas gali rinktis tiek nauji, tiek esami klientai, atsižvelgdami į savo poreikius.

Jei neradote Jūsų ieškomų valymo paslaugų, prašome kreiptis.