Patalpų Dezinfekavimas

COVID-19 virusas smarkiai pakeitė ir vis dar keičia mūsų visų požiūrį į asmeninę ir aplinkos higieną. Pasibaigus pandemijai šis (ir kiti) virusai niekur nedings, o tai reiškia, kad privalėsime skirti ženkliai didesnį dėmesį ir imtis daugiau saugumo priemonių, norint užtikrinti savo bei aplinkinių saugumą. Rekomenduojame šią paslaugą atlikti kuo greičiau, kad galėtumėte saugiai dirbti ar sugrįžti į darbus po LR paskelbto karantino pabaigos.

Kaip vyksta patalpų dezinfekavimas?
Patalpos turi būti paruoštos, tai reiškia maksimaliai tvarkingos, stalai ir kiti paviršiai neapkrauti, daiktai sudėti į jiems skirtas vietas;
Patalpose negali būti pašalinių žmonių;
Maksimalus efektyvumas pasiekiamas tik tuomet, kai dažniausiai liečiami paviršiai (t. y. stalai, rankenos, san. mazgai) yra švarūs ir nuvalyti. Dėl to atlikdami šią paslaugą pirmiausiai nuvalome patalpose esančius dažniausiai liečiamus paviršius bei juos dezinfekuojame su specialiomis priemonėmis;
Po paviršių nuvalymo, dezinfekuojame orą. Oro dezinfekavimasatliekamasnaudojant šalto/karšto rūko generatorius bei įprastus chemijos purkštuvus. Patalpa pripildoma tirštų garų, kurie “sėsdami“ padengia visus paviršius ir tarpus, nužudo ten esančius virusus bei mikrobus (įskaitant, bet neapsiribojant COVID_19), atitinkamai dezinfekuoja orą ir užtikriną maksimalią apsaugą.
Po pasaugos atlikimo patalpas reikia išvėdinti. Sugrįžti į jas rekomenduojama praėjus 30 ar daugiau minučių;
Paslauga ir mūsų naudojama chemija neturi neigiamo poveikio maistui, neardo konstrukcijų, neturi poveikio dažytiems paviršiams, plastikui, minkštiems audiniams ar metalui.